Hakkımızda...

Otelcilik Tarihimiz...

Geçmişten günümüze siz değerli müşterilermize elimizdeki tüm imkanlar dahilinde elimzden gelen en büyük hizmeti sunmaktan mutluluk ve onur duyarız. Yıllarca edinmiş olduğumuz birikim ve tecrübelerimizle müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Hedefimiz daha bir çok yıl müşterilermize her türlü hizmeti vermek ve her geçen gün bir adım ileriye gitmektir.

Misyonumuz...

Otelimiz kurulduğu günden bugüne, toplam kalite inancı içinde profesyonel insan kaynağımızı, teknolojiyi, bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak misafirlerimize kusursuz hizmet anlayışı içerisinde hizmeti,Türk turizminin ve otelcilik sektörünün gelişmesine her daim katkı yapmayı, kendine misyon ve görev edinmiştir.

Odalarımız...

Konforlu ortopedik yataklar
Ayarlanabilen merkezi sistem klima
Uydu bağlantılı LCD TV ve ücretli kanallar İçecek ve atıştırmalıkla dolu minibar Ücretsiz çay/kahve seti ve su ısıtıcısı Doğal tekstil ürünlerinden geniş havlular Lüks banyo malzemeleri
Geniş çalışma alanı ve masası
Ücretsiz kablosuz internet bağlantısı
24 saat oda servisi

Vizyonumuz...

Yurtiçinde ve yurtdışında güvenilir bir marka haline gelmek, bulunduğunumuz sektörde sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek, bütünlük içinde çeşitlenmek otelimizin ileri hedefidir.
Konuklarımızdan Yorumlar...
Mary Watson & Jim Watson
" Thanks for eveything... "
Ahmet Kara
" Hizmet kalitesi ve gösterilmiş olan ilgiye çok teşekkür ederim "
Jack Dawson
" This is the best hotel which I stayed before, thanks. "